Wouter Stips - ik hou je altijd vast - Verkocht

Wouter Stips - ik hou je altijd vast kopen? Bied vanaf 1!
Wouter Stips - ik hou je altijd vast kopen? Bied vanaf 1!Wouter Stips - ik hou je altijd vast kopen? Bied vanaf 1!Wouter Stips - ik hou je altijd vast kopen? Bied vanaf 1!
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren
Vrolijke  en kleurrijke zeefdruk van de Hilversumse kunstenaar Wouter Stips.
Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.

Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Wouter Stips (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
35 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2022 om 15:33
Eindtijd:02-01-2023 om 22:27
Biedingen (12)
Estherbrons
02 jan. / 19:03
€ 70
Brigitte_R
02 jan. / 19:03
€ 60
Estherbrons
02 jan. / 19:03
€ 60
Brigitte_R
30 dec. / 13:01
€ 35
Titiakeuning
29 dec. / 19:58
€ 30
ProArt
29 dec. / 19:58
€ 25
Titiakeuning
29 dec. / 19:58
€ 20
ProArt
27 dec. / 19:15
€ 15
JohannavanDijk
25 dec. / 13:12
€ 10
duif
23 dec. / 23:46
€ 5
tkeuning
20 dec. / 20:48
€ 3
duif
20 dec. / 00:52
€ 1