Wouter Stips - Kleurenzeefdruk ALLE DAGEN FEEST Handgesigneerd.

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk ALLE DAGEN FEEST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Wouter Stips.

Afmeting blad  50 x 43 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
43 cm
50 cm
Starttijd:07-03-2022 om 07:35
Eindtijd:13-03-2022 om 12:30
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieSNEEK, Nederland