Wouter Stips - Mevrouw Poes op de thee

Wouter Stips - Mevrouw Poes op de thee kopen? Bied vanaf 55!
Wouter Stips - Mevrouw Poes op de thee kopen? Bied vanaf 55!Wouter Stips - Mevrouw Poes op de thee kopen? Bied vanaf 55!Wouter Stips - Mevrouw Poes op de thee kopen? Bied vanaf 55!
  • Wouter Stips (1944)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150 exemplaren

Mooie zeefdruk van Wouter Stips op geschept papier. daarna door de kunstenaar op zuurvrij, karton geplakt en genummerd en gesigneerd. Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

U kunt het werk ook het werk laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.

Ook kunnen wij ondertussen uw werk inlijsten.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Wouter Stips (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (477)
60 cm
50 cm