Wouter Stips - Poes op tafel - Verkocht

Wouter Stips - Poes op tafel kopen? Bied vanaf 45!
Wouter Stips - Poes op tafel kopen? Bied vanaf 45!Wouter Stips - Poes op tafel kopen? Bied vanaf 45!Wouter Stips - Poes op tafel kopen? Bied vanaf 45!
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren
Vrolijke  en kleurrijke zeefdruk van de Hilversumse kunstenaar Wouter Stips.
Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.

Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Wouter Stips (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
35 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 15:07
Eindtijd:20-12-2022 om 07:58
geertje_a
19 dec. / 18:43
€ 45