Xavier Bronner - Fleurs des Champs -lithografie circa 1860- - Verkocht

Xavier Bronner - Fleurs des Champs -lithografie circa 1860- kopen? Bied vanaf 80!
Prenten voor 1900

Xavier Bronner - Fleurs des Champs -lithografie circa 1860- kopen? Bied vanaf 80!Xavier Bronner - Fleurs des Champs -lithografie circa 1860- kopen? Bied vanaf 80!Xavier Bronner - Fleurs des Champs -lithografie circa 1860- kopen? Bied vanaf 80!Xavier Bronner - Fleurs des Champs -lithografie circa 1860- kopen? Bied vanaf 80!
  • Xavier Bronner (1840-1911)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Jaartal1860
TechniekLitho
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 x 21.5 cm (h x b)
Incl. lijst44.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Fraaie litho van de hand van Xavier Bronner, midden onder gesigneerd. Gedrukt en uitgegeven door Monrocq te Parijs. Gelijst achter glas en olijfgroen passe-partout. Herkomst kunsthandel Heeneman, Den Haag.
Nieuwstaat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kaatsheuvel, Nederland
Binnen Nederland € 6,55
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Xavier Bronner (1840-1911)

Frans Frans

Geplaatst door  LoesKunstenAntiek
Lid sinds 2021
1 verkochte items
38 cm
44.5 cm
21.5 cm
29 cm