Yasuyuki Kihara - Yasuyuki Kihara :Appui handgesigneerde ets op buettenpapier - Verkocht

Yasuyuki Kihara :Appui handgesigneerde ets op buettenpapier  kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Yasuyuki Kihara :Appui handgesigneerde ets op buettenpapier  kopen? Bied vanaf 50!Yasuyuki Kihara :Appui handgesigneerde ets op buettenpapier  kopen? Bied vanaf 50!Yasuyuki Kihara :Appui handgesigneerde ets op buettenpapier  kopen? Bied vanaf 50!
  • Yasuyuki Kihara (1932)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Werk getiteld "Appui" van de Japanse visuele kunstenaar Yasuyuki Kihara uit 1984.
Handgesigneerd op buettenpapier.
Oplage: 13/30
Afmeting blad : 32,5 x 25,5 cm
Afmeting beeld: 18 x 13 cm

Yasuyuki Kihara (1932)

Geplaatst door  TWL
40 verkochte items
Alle items (0)