Yee Cheung - Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936) 3x gesigneerde litho - Turtles - Verkocht

Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!
  • Yee Cheung (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van deze van oorsprong Chinese kunstenaar wordt zelden gesigneerd werk aangeboden (zie o.a. Artprice)

De 3 litho's met de titel TURTLES zijn met potlood gesigneerd en genummerd (zie foto's) - afgedrukt in heldere kleuren op glad karton-achtig papier - Herkomst: Meissner Edition Hamburg 1985

Afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede consditie - niet ingelijst.

Voor aanvullende condities zie foto-tekst-frame.

Yee Cheung (1936)

Chinees Chinees

Geplaatst door  KONSTHUYS
Lid sinds 2010
163 verkochte items

ObjectlocatieZoetermeer,  Nederland
Starttijd3-1-2017 om 13:04
Eindtijd16-1-2017 om 13:29
Biedingen (21)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken