Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Van deze van oorsprong Chinese kunstenaar wordt zelden gesigneerd werk aangeboden (zie o.a. Artprice)
De 3 litho's met de titel TURTLES zijn met potlood gesigneerd en genummerd (zie foto's) - afgedrukt in heldere kleuren op glad karton-achtig papier - Herkomst: Meissner Edition Hamburg 1985
Afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede consditie - niet ingelijst.
Voor aanvullende condities zie foto-tekst-frame.