Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) - Verkocht

Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!

Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
  • Ysbrant (1937)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1960
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 94 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Bijzonder, en redelijk vroeg werk van Ysbrant.  Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd en gedateerd (‘60), in zeer eenvoudige houten lijst.  In goede conditie.

Afmetingen: 95cm x 81cm (incl. lijst), 94cm x 80cm (doek)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald.  Verzending per koerier is eventueel mogelijk en kan door de koper zelf geregeld worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).
Wat craquelure op een paar plekken en aan de linkerkant wat kleine stukjes met verfverlies (zie foto’s).

Ysbrant (1937)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
3700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (206)
95 cm
81 cm
94 cm
80 cm