Yves Brayer - Naakte Vrouw

Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!
  • Yves Brayer (1907-1990)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1943
TechniekLitho
StijlRomantisch
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Litho print van een Naakte Vrouw - Yves Brayer 1943
Inclusief lijst, in zeer goede staat !.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Steenbergen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Yves Brayer (1907-1990)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  LaCledesTemps
Lid sinds 2024
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Litho 1943
29 cm
35 cm
24 cm
30 cm