Yves Galgon - 3x gesigneerde kleurenlitho - 1982 - Verkocht

Yves Galgon - 3x gesigneerde kleurenlitho - 1982 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Yves Galgon - 3x gesigneerde kleurenlitho - 1982 kopen? Bied vanaf 1!Yves Galgon - 3x gesigneerde kleurenlitho - 1982 kopen? Bied vanaf 1!Yves Galgon - 3x gesigneerde kleurenlitho - 1982 kopen? Bied vanaf 1!Yves Galgon - 3x gesigneerde kleurenlitho - 1982 kopen? Bied vanaf 1!Yves Galgon - 3x gesigneerde kleurenlitho - 1982 kopen? Bied vanaf 1!Yves Galgon - 3x gesigneerde kleurenlitho - 1982 kopen? Bied vanaf 1!

Yves Galgon

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
161 verkochte items
  • Yves Galgon
GesigneerdHandgesigneerd

Deze veelzijdige Duitse kunstenaar staat ook bekend voor de kleurrijke ontwerpen voor Hutchenreuter en Rosenthal.

De 3 litho's uit 1982 zijn afgedrukt in bijzondere kleurschakeringen op relatief dun papier - titel: Madrugada, Medianoche en Fantasies II

Uitgever: Meissner Edition Hamburg 1985 - afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede conditie - niet ingelijst.

Voor aanvullende condities zie foto-tekst-frame

Yves Galgon

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
161 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:11-12-2016 om 12:06
Eindtijd:18-12-2016 om 12:06
PUWA
18 dec. / 11:05
€ 1