Z. Clabatti Acryl op litho/gedichten. Tekeningen L. Filcer

Z. Clabatti Acryl op litho/gedichten. Tekeningen L. Filcer kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Andere items

Z. Clabatti Acryl op litho/gedichten. Tekeningen L. Filcer kopen? Bied vanaf 1!Z. Clabatti Acryl op litho/gedichten. Tekeningen L. Filcer kopen? Bied vanaf 1!

Zarija Clabatti

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Zarija Clabatti
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van schilder/schrijver Z. Clabatti met speciaal voor zijn boek 'Geschenk aan een Eerstgeborene' gemaakte tekeningen door Luis Filcer.

Na gereedkoming van het boek heeft de dichter de tekeningen opgehaald bij de bekende schilder Filcer in Mexico-City; naar het schijnt een zeer interessant samenzijn van een week waarin alle tekeningen besproken zijn.

De tekeningen zijn bij Steendrukkerij Gert-Jan Forrer gedrukt op zeer speciaal papier. Veel restmateriaal is door de schilder/schrijver weggegooid maar dit zijn, naar mijn mening, interessante overblijvers.

Zarija Clabatti

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:03-06-2013 om 12:18
Eindtijd:10-06-2013 om 12:18

Biedingen (1):

opveld
3 jun. / 15:27
€ 1