Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen

Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 32!
Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 32!Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 32!Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 32!Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 32!Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 32!Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 32!Louis Busman - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 32!
  • Louis Busman (1944-2014)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaars: Zheng, Poser, Louis Busman, Rappelt, Kleinschmidt, Meyn
  • Titels: Landschappen
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

VERZENDING: Verzending is gratis, maar niet aangetekend (dus op eigen risico). Uw aankoop wordt uiteraard goed verpakt verzonden. Wilt u toch aangetekende zending? Dan rekenen we 12,50 euro extra.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Louis Busman (1944-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
14 cm
15 cm
Openingsbod € 32
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVesteralen / Varmland,  Nederland
Starttijd12-4-2024 om 10:04
Eindtijd26-4-2024 om 19:52