Zeefdruk met veldbloemen - gesigneerd en oplage - kunstenaar onbekend - Verkocht

Zeefdruk met veldbloemen - gesigneerd en oplage - kunstenaar onbekend kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Zeefdruk met veldbloemen - gesigneerd en oplage - kunstenaar onbekend kopen? Bied vanaf 20!Zeefdruk met veldbloemen - gesigneerd en oplage - kunstenaar onbekend kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk in mooie lijst.
Gesigneerd en voorzien van oplagenrs. 152/250 en voorzien van de titel 'Hill Country'
De signering rechtsonder is voor mij echter niet leesbaar.

Afmetingen incl. lijst 64x46cm
Afmetingen afdruk zelf: 30x23 cm

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:19-01-2014 om 22:43
Eindtijd:02-02-2014 om 22:43
ajsch
27 jan. / 19:55
€ 20