Zeefdruk, zeer beperkte oplage 25/50, onbekend gesigneerd met potlood - Verkocht

Zeefdruk, zeer beperkte oplage 25/50, onbekend gesigneerd met potlood kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Zeefdruk, zeer beperkte oplage 25/50, onbekend gesigneerd met potlood kopen? Bied vanaf 1!Zeefdruk, zeer beperkte oplage 25/50, onbekend gesigneerd met potlood kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote in perfecte staat verkerende zeefdruk, zeer beperkte oplage 25/50, onbekend gesigneerd met potlood
Techniek: zeefdruk op geschept papier
Jaartal: 2003
Oplage: 25/50
Ingelijst:nee
Afmetingen: beeldmaat: 49 x 66 cm, bladmaat 66 x 101 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: In perfecte staat
Afhandeling: De zeefdruk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (NL); € 15,- (B)
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.

Kijk ook even bij mijn andere items!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:18-08-2014 om 17:26
Eindtijd:31-08-2014 om 17:26
Biedingen (2)
remik13
31 aug. / 17:16
€ 3
Ger
30 aug. / 20:47
€ 1