Zhou Brothers - Zonder titel

Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Zhou Brothers (1973)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekTerragravure
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage165
Fraai grafiekblad met reliëf.   Oplage 76/165.
Afmeting blad                      77,5 x 77 cm.
Afbeelding                       62 x 63 cm.
Blad is nooit gelijst geweest.

IVM AFMETINGEN VERZENDING ALLEEN IN NEDERLAND TEGEN VERHOOGD TARIEF.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Zhou Brothers (1973)

Chinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunstpeer
442 verkochte items
Alle items van deze verkoper (79)
77 cm
77.5 cm
Starttijd28-3-2024 om 13:54
Eindtijd8-4-2024 om 22:54
Openingsbod € 250
ObjectlocatieUden,  Nederland