Zilveren strikbroche (verguld) - Verkocht

Zilveren strikbroche (verguld) kopen? Bied vanaf 1!
Zilveren strikbroche (verguld) kopen? Bied vanaf 1!Zilveren strikbroche (verguld) kopen? Bied vanaf 1!Zilveren strikbroche (verguld) kopen? Bied vanaf 1!Zilveren strikbroche (verguld) kopen? Bied vanaf 1!Zilveren strikbroche (verguld) kopen? Bied vanaf 1!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
StijlAntiek
OnderwerpBroche
Afmetingen1.8 cm x 3.0 cm (h x b)
Gewicht3.6 gram
GemerktBuitenlands keur

Z2 Zilveren strikbroche (verguld) - afm 3.0 cm x 1.8 cm

gedetailleerde omschrijving:

De afmeting van de broche is 1.8 cm lang bij 3.0 cm breed

gewicht : 3.6 gram

hallmark aanwezig, getoetst en gegarandeerd Z2 zilver

broche verkeert in goede staat

Aangetekende en verzekerde verzending met Fedex
kopers buiten de EU dienen invoerrechten en BTW te betalen
Z-5

Sieraden

Alle sieraden (239)

Geplaatst door  CBjewellery
FA. (17)

Lid sinds 2019
429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
3 cm
1.8 cm
Dit item is verkocht voor 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 11:12
Eindtijd:10-12-2022 om 20:09
Biedingen (2)
Niflheimer
10 dec. / 19:41
€ 3
kvdp78
10 dec. / 17:37
€ 1