Zippora Sahanaja - Zippora Meijer Prachtig acrylverf op linnen Paneeldikte 2,5cm Lighthouse keeper - Verkocht

Zippora Meijer Prachtig acrylverf op linnen Paneeldikte 2,5cm  Lighthouse keeper kopen? Bied vanaf 89!

Zippora Meijer Prachtig acrylverf op linnen Paneeldikte 2,5cm  Lighthouse keeper kopen? Bied vanaf 89!Zippora Meijer Prachtig acrylverf op linnen Paneeldikte 2,5cm  Lighthouse keeper kopen? Bied vanaf 89!Zippora Meijer Prachtig acrylverf op linnen Paneeldikte 2,5cm  Lighthouse keeper kopen? Bied vanaf 89!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Type kunstwerk Schilderij

Kunstenaar Zippora Meijer

Acrylverf op linnen

Titel Lighthouse keeper

Gesigneerd

Op 2,5cm dik paneel met frame(direct hangen)

Afmeting 90x70cm

In zeer goede staat

Zippora Sahanaja (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  koc
128 verkochte items
Alle items (0)