Richard Artschwager - zeefdruk Face
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee IN LOVE Handgesigneerd
Jan Spijkers - Acryl op doek, Raam met kater - Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Acryl |
Drager | Glas |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Het werk is op canvaspapier en glas geschilderd een uniek stuk
Zippora Meijer exposeert nationaal en internationaal en staat geregistreerd bij het RKD | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 20-12-2021 om 13:37 |
Eindtijd | 23-12-2021 om 20:42 |