Zladku Oliver 'Petite Cabane' - kleurenlithografie, handgesigneerd, E/A - Verkocht

Zladku Oliver 'Petite Cabane' - kleurenlithografie, handgesigneerd, E/A kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Zladku Oliver 'Petite Cabane' - kleurenlithografie, handgesigneerd, E/A kopen? Bied vanaf 30!Zladku Oliver 'Petite Cabane' - kleurenlithografie, handgesigneerd, E/A kopen? Bied vanaf 30!

Zlatku Olivier

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Zlatku Olivier
GesigneerdHandgesigneerd

Zladku Oliver (1962)
"Petite Cabane"

Kunstenaar: Zladku Oliver
Titel: "Petite Cabane"
Techniek: Kleurenlithografie
Uitgever: Atelier Lanaquarelle, Parijs
Genummerd: Epreuve d'artiste
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd (e.a.)
Afmetingen beeld: 20,0 x 30,0 cm
Afmetingen blad: 28,0 x 38,0 cm
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen

Zlatku Olivier

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:13-06-2014 om 11:52
Eindtijd:21-06-2014 om 11:52
reina
20 jun. / 23:17
€ 30