| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 22 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 14 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 29.7 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 53 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 62 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 23 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 114 x 134 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 22 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 87 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 90 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 62 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 27 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 27.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 113 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 110 x 125 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 30 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 27.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 27.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 27 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 27.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 200 x 200 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40.2 x 29.6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 35.1 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 20 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 51 x 65.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 29 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 29 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 20 x 12 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30.5 x 27.5 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 48 x 125 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 11.5 x 13.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 29.8 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |