Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren

Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren kopen? Bied vanaf 220!
Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren kopen? Bied vanaf 220!Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren kopen? Bied vanaf 220!Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren kopen? Bied vanaf 220!Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren kopen? Bied vanaf 220!Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren kopen? Bied vanaf 220!Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren kopen? Bied vanaf 220!
  • Wally Moes (1856-1918)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlRomantisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
Lijst100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Biddend Meisje in klederdracht in Laren.
Het werk is niet gesigneerd, maar de stijl en het onderwerp zijn typisch voor Wally Moes. Er bestaat een wel gesigneerd schilderij met het zelfde meisje ( foto is bijgevoegd)
ConditieRedelijk

Papier is dun en aan de randen ontbrekenkleine schilfers. Binnen het passe partout is alles in orde.

Wally Moes (1856-1918)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Berck-art

Lid sinds 2018
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
70 cm
100 cm
63 cm
90 cm
Starttijd:16-05-2022 om 16:31
Eindtijd:29-05-2022 om 22:44
Openingsbod € 220
ObjectlocatieCulemborg, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie