Hans Wiesman - Skilift

Hans Wiesman - Skilift kopen? Bied vanaf 60!
Hans Wiesman - Skilift kopen? Bied vanaf 60!Hans Wiesman - Skilift kopen? Bied vanaf 60!
  • Hans Wiesman (1918-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Sport
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 44 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Hans Wiesman: “Het hele leven is een beetje carnaval.” Een citaat van hem: “Met kleuren omgaan is geen kunst, wel ze toe te passen waar dat noodzakelijk is.”
De conditie is door verkoper beoordeeld.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hans Wiesman (1918-1988)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Florence13
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (4)
33 cm
44 cm