5. Fujio Akai

Fujio Akai (1945)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Fujio AKAI (1945)

Fujio Akai - Litho, Z.T. Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3!

Fujio Akai - Litho, Z.T. Abstracte compositie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd09-08-2021 om 21:01

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen45.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst