5. Gerdine Duijsens-Kroeze

Gerdine Duijsens-Kroeze (1951)

5 aangeboden items / 43 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Gerdine Duijsens-Kroeze 1951

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Gerdine Duijsens-Kroeze - Sherry & Pearls gesigneerde ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!

Gerdine Duijsens-Kroeze - Sherry & Pearls gesigneerde ingelijste zeefdruk

Geplaatst doorExcellentArtUtrecht

Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Gerdine Duijsens-Kroeze - Onbekend kopen? Bied vanaf 1000!

Gerdine Duijsens-Kroeze - Onbekend

Geplaatst doorHannekeSpruytPanbakker

Afmetingen100 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerdine Duijsens-Kroeze - In Mineur kopen? Bied vanaf 1700!

Gerdine Duijsens-Kroeze - In Mineur

Geplaatst doorLoladeGroot

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Gerdine Duijsens-Kroeze - Schilderij BRUILOFT van Gerdien Duijsens kopen? Bied vanaf 1750!

Gerdine Duijsens-Kroeze - Schilderij BRUILOFT van Gerdien Duijsens

Geplaatst doormarheu

TechniekAcryl
Afmetingen150 cm x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Gerdine Duijsens-Kroeze - Nog net overeind kopen? Bied vanaf 3000!

Gerdine Duijsens-Kroeze - Nog net overeind

Geplaatst doorFredpunt

Jaartal2005
TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam