5. Jean Bilquin

Jean Bilquin (1938)

5 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Jean BILQUIN (Gent 1938)

Belgisch

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Jean Bilquin - Litho, Compositie kopen? Bied vanaf 20!

Jean Bilquin - Litho, Compositie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 95!

Jean Bilquin - gesigneerd affiche

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Bilquin - Gesigneerde Offsetdruk Galerij Kaleidoskoop kopen? Bied vanaf 25!

Jean Bilquin - Gesigneerde Offsetdruk Galerij Kaleidoskoop

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekOffset
Afmetingen60.2 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jean Bilquin - "De visser" kopen? Bied vanaf 195!

Jean Bilquin - "De visser"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorvlart

TechniekCollage
Afmetingen46.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Bilquin - Compositie nr 161 kopen? Bied vanaf 350!

Jean Bilquin - Compositie nr 161

Geplaatst doorvlart

Jaartal1985
Afmetingen85 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst