5. Pierre Chenet

Pierre Chenet (XXe Eeuw)

5 aangeboden items / 35 verkochte items

FA. (41 x Favoriet)
5 aangeboden items van deze kunstenaar
Pierre Chenet - Groot bronzen beeld van gevleugelde engel met boog kopen? Bied vanaf 695!

Pierre Chenet - Groot bronzen beeld van gevleugelde engel met boog

Beeld / Object

Geplaatst doorBizart

TechniekBrons
Afmetingen59 cm x 34 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Pierre Chenet - Bronzen beeld van IJsbeer kopen? Bied vanaf 329!

Pierre Chenet - Bronzen beeld van IJsbeer

Beeld / Object

Geplaatst doorBizart

TechniekBrons
Afmetingen16 cm x 29 cm x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre Chenet - Bronzen ijsbeer kopen? Bied vanaf 480!

Pierre Chenet - Bronzen ijsbeer

Beeld / Object

Geplaatst doorRoger50

TechniekBrons
Afmetingen21 cm x 49 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre Chenet - Bronzen koppel leeuwen kopen? Bied vanaf 800!

Pierre Chenet - Bronzen koppel leeuwen

Beeld / Object

Geplaatst doorRoger50

TechniekBrons
Afmetingen23 cm x 46 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre Chenet - Mooi bronzen beeld - Fonderie Pierre Chenet - Stier (Bull) kopen? Bied vanaf 625!

Pierre Chenet - Mooi bronzen beeld - Fonderie Pierre Chenet - Stier (Bull)

Beeld / Object

Geplaatst doorin2art

TechniekBrons
Afmetingen28 cm x 42 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd