5. Pjotr van Moock

Pjotr van Moock (1950)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Pjotr van MOOCK (Amsterdam 1950)

Pjotr van Moock - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Pjotr van Moock - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 21:13

TechniekAquarel
Afmetingen11 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst