5. Rene Mels

Rene Mels (1909-1977)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Rene MELS (Herent 1909 - Kraainem 1977) pseudoniem van René Meulemans

Rene Mels - Aquatint en reliëfdruk, Demeure successive kopen? Bied vanaf 285!

Rene Mels - Aquatint en reliëfdruk, Demeure successive

Geplaatst doorKees58

Eindtijd13-06-2021 om 20:56

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst