Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Art-Deco litho door Aubrey Beardsly
Voorstelling getiteld 'The Peacock Skirt'
Gelijst, beeldmaat 22x16, lijstmaat 37x3
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 23-3-2017 om 8:43 |
Eindtijd | 2-4-2017 om 21:48 |