Type kunstwerk | Schilderij |
Titel: "Lifeblood"
Afmeting beeld: 55 x 30 cm
Materiaal: Acryl, gouache op zuur-vrij karton
Gesigneerd: Ja
Jaar: 2012
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland |
Starttijd | 3-5-2017 om 21:33 |
Eindtijd | 17-5-2017 om 21:33 |
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |