Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Titel: Zonder titel
Afmeting: 57 cm x 52 cm inclusief lijst
Materiaal: Aquarel/gouache op büttenpapier
Jaar: 1987
Ingelijst: Ja
Conditie: In zeer goede staat. Lijst in goede staat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland |
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 7-3-2017 om 22:58 |
Eindtijd | 21-3-2017 om 22:58 |