Corneille - Litho: Huit chats 5 - 1995
Klaas Gubbels - Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999
Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Joseph Meyer werd opgevolgd door zijn zoon Herrmann Julius (1826-1909), die het werk van zijn vader voortzette met de uitgave van een sterk verkorte versie van de encyclopedie, "Neues Conversations-Lexikon für alle Stände", verschenen 1857-60, die slechts 15 delen zou tellen. Gedachtig aan het echec van de eerste uitgave werd gegarandeerd dat deze editie binnen drie jaar gereed zou zijn. Alles wat te laat zou verschijnen, zouden de abonnees gratis ontvangen. Dit werk, dat geldt als "eerste druk", was echter op tijd compleet.
VOLKSTYPEN
Zes stuks
Afmeting 25 x 30,5
Meyers
Objectlocatie | Den haag, Nederland |
Starttijd | 19-2-2017 om 13:50 |
Eindtijd | 24-2-2017 om 13:55 |