Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Ritzenhoff Glaswerke Marsberg - Cobalt blauw vintage glazen bubbel vaasje
In prima onbeschadigde conditie en gemerkt met een sticker.
Afmetingen; 20,5 cm hoog en 6,5 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 12-10-2017 om 10:02 |
Eindtijd | 19-10-2017 om 10:02 |