14k gouden broche met emaille en parels
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Uitbundige grote indrukwekkende schaal met gouden gele en groene accenten. De schaal is aan de onderkant in wit glas uitgevoerd, wat de binnenkant extra accentueert. De schaal is uit prima vintage conditie met minimale gebruikssporen. Zondermeer een bijzonder Murano object wat in zowel een modern als een meer behouden interieur uitstekend to zijn recht komt.
lengte: ca. 59 cm
Breedte: ca. 26 cm
Hoogte: ca. 16 cm
Wij verzenden internationaal, aangetekend, verzekerd en met een Track & trace nummer.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Luyksgestel, Nederland |
Starttijd | 16-10-2017 om 9:44 |
Eindtijd | 20-10-2017 om 19:44 |