Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
Herman Brood - Zeefdruk: Casino
C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Alfred Manessier - Lithografie
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilderij van bomschuit op rivier met dorpje op de achtergrond. Olieverf op doek, 20ste eeuw. Schilderij is linksonder gesigneerd maar moeilijk te lezen. Afmeting is 40x30cm. In prima conditie.
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Objectlocatie | Esch, Nederland |
Starttijd | 17-10-2017 om 8:43 |
Eindtijd | 24-10-2017 om 8:43 |