Zeer populaire zeefdruk van Herman Brood. Titel: Casino. Nummer: E.A, 176/200(Nr kan afwijken). Deze zeefdruk is gemaakt in opdracht van Holland Casino. Afmetingen blad: H56.5 x b76cm. Afmetingen beeld: H51 x b70 cm. Het werk is linksonder met zilveren marker gesigneerd door Herman Brood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: De zeefdruk komt rechtstreeks bij Holland Casino (hoofdkantoor) vandaan.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 23,95
€ 23,95
Europese Unie
€ 23,00
Wereldwijd
€ 55,00
Extra