Lid sinds 2012 / 's-Gravenzande, Nederland
17 aangeboden items / 67 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 75.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 36 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 18.5 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 60 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 29 x 14.5 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 25 x 27.5 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24 x 16.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 25 x 36 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 34.5 x 45.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 39.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |