Pioen
  5. Pioen

Pioen

Lid sinds 2012 / 's-Gravenzande, Nederland

17 aangeboden items / 67 verkochte items

Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Anton Rooskens - zeldzame tentoonstellingsposter : 1952 + tentoonstellingscatalogus 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands zeldzame tentoonstellingsposter : 1952 + tentoonstellingscatalogus 1964
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Bäume
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Oorwurm - 1984 (incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam) kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Oorwurm - 1984 (incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 18.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jan Montyn - Ets: Frontière(grens China/Vietnam kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Frontière(grens China/Vietnam
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Oorwurm studie's(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam) kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Oorwurm studie's(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 29 x 14.5 cm (h x b)
€ 125
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Spinnen(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam) kopen? Bied vanaf 225!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Spinnen(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 27.5 cm (h x b)
€ 225
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Wormen(Incl boekje: Aram en de bende van de boomstam) kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Wormen(Incl boekje: Aram en de bende van de boomstam)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
€ 125
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex libris voor Irma Meulemans kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zeefdruk: Ex libris voor Irma Meulemans
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - Ets: Island children - 1984 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Island children - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - Ets: Avion harrier (Vietnam) - 1969 kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Avion harrier (Vietnam) - 1969
Techniek Ets
Afmetingen 39.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Spin(incl boekje: Aram en de bende van de boomstam) kopen? Bied vanaf 175!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Spin(incl boekje: Aram en de bende van de boomstam)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175