Pioen
  5. Pioen

Pioen

Lid sinds 2012 / 's-Gravenzande, Nederland

60 aangeboden items / 56 verkochte items

Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Herman Brood - Zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Casino
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Herman Brood - Zeefdruk: Horen, zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 799!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Horen, zien en zwijgen
Afmetingen88 x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 799
1 bieding
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Spin(incl boekje: Aram en de bende van de boomstam) kopen? Bied vanaf 175!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Spin(incl boekje: Aram en de bende van de boomstam)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Armando - giclee: die Pflanze kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: die Pflanze
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: op linnen:Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: op linnen:Waldrand
TechniekGiclée
Afmetingen69 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!)
TechniekLitho
Afmetingen53 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
Jan Montyn - Ets: Avion harrier (Vietnam) - 1969 kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Avion harrier (Vietnam) - 1969
TechniekEts
Afmetingen39.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Herman Brood - stifttekening: Bisquit venter kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands stifttekening: Bisquit venter
TechniekStift
Afmetingen30.5 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Jan Montyn - Ets: Island children - 1984 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Island children - 1984
TechniekEts
Afmetingen34.5 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex libris voor Irma Meulemans kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zeefdruk: Ex libris voor Irma Meulemans
TechniekEts
Afmetingen24 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Wormen(Incl boekje: Aram en de bende van de boomstam) kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Wormen(Incl boekje: Aram en de bende van de boomstam)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 36 cm (h x b)
€ 125
Herman Brood - Anton Corbijn kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Anton Corbijn
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 175
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Bäume
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Spinnen(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam) kopen? Bied vanaf 225!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Spinnen(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 27.5 cm (h x b)
€ 225
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Oorwurm studie's(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam) kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Oorwurm studie's(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29 x 14.5 cm (h x b)
€ 125
Herman Brood - Zeefdruk: Schaken kopen? Bied vanaf 550!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Schaken
Afmetingen60 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Herman Brood - Zeefdruk: Metro 99 kopen? Bied vanaf 550!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Metro 99
Afmetingen68 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen47 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Simon Vinkenoog - Boek incl 4 handgesigneerde zeefdrukken - 1993 kopen? Bied vanaf 250!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Boek incl 4 handgesigneerde zeefdrukken - 1993
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Armando - giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - giclee op linnen: Landschaft (Groot!) kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen: Landschaft (Groot!)
TechniekGiclée
Afmetingen87 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Armando - giclee op linnen: Gestalt (Groot!) kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen: Gestalt (Groot!)
TechniekGiclée
Afmetingen127 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Ton Schulten - Zeefdruk: Als de avond valt - 2006 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Als de avond valt - 2006
Afmetingen70 x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 575
Ton Schulten - Zeefdruk: Tussen de bomen - 1997 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Tussen de bomen - 1997
Afmetingen80.5 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 575
Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaarsbomen - 1995 kopen? Bied vanaf 450!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Voorjaarsbomen - 1995
Afmetingen75.5 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Corneille - litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Karel Appel - zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 995!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!)
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 995
Ton Schulten - Zeefdruk: Veldkapel - 1993 kopen? Bied vanaf 475!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Veldkapel - 1993
Afmetingen70.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Klaas Gubbels - Sjabloondruk: 4 tuiten van koffiekannen, bruin - 2006 kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk: 4 tuiten van koffiekannen, bruin - 2006
TechniekSjabloondruk
Afmetingen38 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 399
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
TechniekLitho
Afmetingen60 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Montyn - Ets: Frontière(grens China/Vietnam kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Frontière(grens China/Vietnam
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Corneille - ingelijste litho - 1962 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1962
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Fatboy kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: Fatboy
Afmetingen97.5 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Herman Brood - Zeefdruk: USA Football kopen? Bied vanaf 250!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: USA Football
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ton Schulten - Zeefdruk: Hezebergweg- 1997 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Hezebergweg- 1997
GesigneerdHandgesigneerd
€ 575
Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: L'allongée - 1976
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425