Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Drie landschapjes, toegeschreven aan Adriaan Glaudemans, 20ste eeuw:
1) Landschap met molen en vallende avond. Olieverf op doek op karton. Afmeting schilderij 19x14,5 cm en van de lijst 26x22cm.
2) Landschap met boerderij en bomen. Olieverf op doek op board. Afmeting schilderij 16,5x11,5 cm en van de lijst 24x19cm.
3) Landschap met weiland en kerk. Olieverf op doek op board. Afmeting schilderij 18x12cm en van de lijst 26x19cm.
Alles in uitstekende staat. Alleen lijstje van schilderij nr3 heeft kleine beschadiging (zie foto's)
Adriaan Glaudemans (20ste eeuw).
Brabants kunstschilder uit Budel.
Mogelijk leerling van A.J. Groenewegen.
Info: Lexicon Pieter A. Scheen.
Objectlocatie | Esch, Nederland |
Starttijd | 17-10-2017 om 8:48 |
Eindtijd | 24-10-2017 om 8:48 |