Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een houtsnede van de Belgische kunstenaar Guido Van Vliet (1955).
Een proefdruk van de kunstenaar.
Handgesigneerd en –getiteld met potlood en ingelijst in een eenvoudige lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 35 x 50 cm. Beeld, 26 x 42 cm.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: De houtsnede is in goede staat. Op het papier is wel een stukje tape te zien aan de onderrand (op de plaats waar ‘proefdruk’ is geschreven).
Zie ook de foto’s.
Klaar om aan de muur te hangen.
Informatie over de kunstenaar:
Guido Van Vliet, geboren in 1955, beeldend kunstenaar uit België.
Titel: “De leeuwerik en de kikkers”.
Kunstenaar: Guido Van Vliet.
Techniek: Druk van een houtsnede op papier.
Jaartal: Onbekend.
Ingelijst: Ingelijst in een eenvoudige lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Code ZZZW
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 5-3-2018 om 9:30 |
Eindtijd | 18-3-2018 om 15:30 |