18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Prachtige vaas uit de Rosetta serie 1968, gemaakt bij Royal Leerdam. Hoogte 22 cm, conditie goed, minimale gebruikssporen.
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 16-3-2019 om 11:01 |
Eindtijd | 23-3-2019 om 22:24 |