Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Geraart Westerink. Nummer: 7/10. Afmetingen blad: H33 x b28.5. Afmetingen voorstelling: H13 x b10 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 11-3-2018 om 23:27 |
Eindtijd | 4-12-2018 om 16:14 |