Kunstbedrijf
  5. Kunstbedrijf

Kunstbedrijf

Lid sinds 2016 / Arkel, Nederland

481 aangeboden items / 2549 verkochte items

FA. (98 x Favoriet)
481 aangeboden items door deze verkoper
Anna Verrijt - zonder titel maar met lijst (GJ-25) kopen? Bied vanaf 45!
Anna Verrijt - zonder titel maar met lijst (GJ-25)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen77.5 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20) kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
Afmetingen73 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerdi Bouws - zonder titel met lijst (GJ-7) kopen? Bied vanaf 35!
Gerdi Bouws - zonder titel met lijst (GJ-7)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) kopen? Bied vanaf 45!
Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cor de Jong - De voorspelling met lijst (GJ-18) kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Jong - De voorspelling met lijst (GJ-18)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen68 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-14) kopen? Bied vanaf 45!
Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-14)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen67 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
Afmetingen68 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen72 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Fred Sieger - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen89 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Krikhaar - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Herman Krikhaar - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen70 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-13) kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-13)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim van Halem - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
Pim van Halem - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen54 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Martens - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 49!
Jan Martens - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen62 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Norbert Cames - Synergie IV met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames - Synergie IV met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen58 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eric Toebosch - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!
Eric Toebosch - Zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen71 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luis Penin - Gala de funeral met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin - Gala de funeral met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen89 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luis Penin - Gala manzana met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin - Gala manzana met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Wray - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Peter Wray - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
Afmetingen84 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Manfred Schlindwein - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 35!
Manfred Schlindwein - Ohne TitelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sander Friedhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Sander Friedhoff - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekCollage
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
J.G. Seuren - The Family - met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
J.G. Seuren - The Family - met lijst!Schilderij

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1985
Afmetingen52 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
J.G. Seuren - The Cow - met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
J.G. Seuren - The Cow - met lijst!Schilderij

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
J.G. Seuren - Woman - met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
J.G. Seuren - Woman - met lijst!Schilderij

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dominique Chan - Doekje zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Dominique Chan - Doekje zonder titelSchilderij

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAcryl
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Loes de Haan - Impressie 3 kopen? Bied vanaf 1!
Loes de Haan - Impressie 3Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tom Thijsse - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Tom Thijsse - zonder titelSchilderij

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Kees Salentijn - Karel de Kater kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - Karel de KaterGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Poes op tafel kopen? Bied vanaf 45!
Wouter Stips - Poes op tafelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - ik hou je altijd vast kopen? Bied vanaf 45!
Wouter Stips - ik hou je altijd vastGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - Partytime kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - PartytimeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Toscane II kopen? Bied vanaf 1!
Ronald Boonacker - Toscane IIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst