Joke Keuning - Zeg m'n lief-je wat wil je nog meer?

Joke Keuning - Zeg m'n lief-je wat wil je nog meer? kopen? Bied vanaf 60!
Joke Keuning - Zeg m'n lief-je wat wil je nog meer? kopen? Bied vanaf 60!Joke Keuning - Zeg m'n lief-je wat wil je nog meer? kopen? Bied vanaf 60!
  • Joke Keuning (1960)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/40
Zeer fraai uitgevoerd werk van Joke Keuning, zeefdruk met collage technieken. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Wij kunnen het inlijstwerk voor u uitvoeren.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Joke Keuning (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3553 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
55 cm
70 cm
Starttijd11-2-2024 om 13:04
Eindtijd25-2-2024 om 21:04
Openingsbod € 60
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland