5. Joke Keuning

Joke Keuning (1960)

2 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Joke KEUNING (Heerenveen 1960)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Joke Keuning - Landschap I - Gemengde techniek, Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!

Joke Keuning - Landschap I - Gemengde techniek, Ingelijst (Groot)

Geplaatst doordaanj

Eindtijd06-06-2021 om 19:32

Jaartal1988
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joke Keuning - Landschap III - Gemengde techniek, Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!

Joke Keuning - Landschap III - Gemengde techniek, Ingelijst (Groot)

Geplaatst doordaanj

Eindtijd06-06-2021 om 19:33

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst