Zaansgroen
  5. Zaansgroen

Zaansgroen

Lid sinds 2017 / Zaandam, Nederland

93 aangeboden items / 497 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)
93 aangeboden items door deze verkoper

Jan de Boer - olieverf - 'Hoogovens vanaf Ruiterweg' INGELIJST - 21071 kopen? Bied vanaf 155!
Jan de Boer - olieverf - 'Hoogovens vanaf Ruiterweg' INGELIJST - 21071

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 150!
Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21963 kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21963

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Mes - zeefdruk Circus - ingelijst in nette lijst - 21085 kopen? Bied vanaf 150!
Han Mes - zeefdruk Circus - ingelijst in nette lijst - 21085

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 10 - 2/5 - eigen afdruk - 21806 kopen? Bied vanaf 45!
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 10 - 2/5 - eigen afdruk - 21806

Fotografie

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen39 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jörg Remé - Steendruk - zonder titel - Prent 190 - 21927 kopen? Bied vanaf 45!
Jörg Remé - Steendruk - zonder titel - Prent 190 - 21927

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Paul Vroom - Niels Esperson Building Houston USA 30/125 - 21978 kopen? Bied vanaf 35!
Jean Paul Vroom - Niels Esperson Building Houston USA 30/125 - 21978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1979
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerrit de Jong - Ets - Maartenskerk van Oosterend TEXEL - 21586 kopen? Bied vanaf 60!
Gerrit de Jong - Ets - Maartenskerk van Oosterend TEXEL - 21586

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Immink - Aquarel - Noord-Hollands Landschap - ingelijst - 21088 kopen? Bied vanaf 110!
Bob Immink - Aquarel - Noord-Hollands Landschap - ingelijst - 21088

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1998
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob Eriks - pastel van Houthakker met paard en wagen - 21590 kopen? Bied vanaf 115!
Jacob Eriks - pastel van Houthakker met paard en wagen - 21590

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen15 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589 kopen? Bied vanaf 65!
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589

Prenten voor 1900

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1851
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 14 - 6/10 - eigen afdruk - 21804 kopen? Bied vanaf 45!
Bart Reeskamp - originele foto in passe partout - 14 - 6/10 - eigen afdruk - 21804

Fotografie

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen39 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jacob Zekveld - steendruk - Jacob blaast bellen 9/190 - 1967 kopen? Bied vanaf 35!
Jacob Zekveld - steendruk - Jacob blaast bellen 9/190 - 1967

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926 kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21957 kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21957

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michiel Schrijver - Gracht in Amsterdam - 21110 kopen? Bied vanaf 20!
Michiel Schrijver - Gracht in Amsterdam - 21110

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen11.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michiel Schrijver - Damrak - Achterkant Warmoesstraat Amsterdam - 21108 kopen? Bied vanaf 20!
Michiel Schrijver - Damrak - Achterkant Warmoesstraat Amsterdam - 21108

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Luis Filcer - zeefdruk Carnaval II – 6/20 e.a. - 21487 kopen? Bied vanaf 65!
Luis Filcer - zeefdruk Carnaval II – 6/20 e.a. - 21487

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Kanters - ets - HC - 21059 kopen? Bied vanaf 110!
Hans Kanters - ets - HC - 21059

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen27 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Koster - olieverf - Botter onder zeil kopen? Bied vanaf 120!
Gerard Koster - olieverf - Botter onder zeil

Geplaatst doorZaansgroen

GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Roger Chailloux - ets PRENT 190 - Vrije Val 64/190 - 21917 kopen? Bied vanaf 55!
Roger Chailloux - ets PRENT 190 - Vrije Val 64/190 - 21917

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen88 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - drogenaald ets - Velázquez 7/12 - 21507 kopen? Bied vanaf 60!
Enric Adsera Riba - drogenaald ets - Velázquez 7/12 - 21507

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekDroge Naald
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Hommage aan Noord-Holland – origineel - 21502 kopen? Bied vanaf 465!
Fon Klement - Hommage aan Noord-Holland – origineel - 21502

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1994
TechniekAcryl
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden IV uit 1995 - 21451 kopen? Bied vanaf 240!
Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden IV uit 1995 - 21451

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1995
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden II uit 1995 - 21449 kopen? Bied vanaf 240!
Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden II uit 1995 - 21449

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Koster - irisdruk - Landschap I 9/40 - 136-B kopen? Bied vanaf 75!
Wim Koster - irisdruk - Landschap I 9/40 - 136-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
TechniekSjabloondruk
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B kopen? Bied vanaf 295!
Maps Färber - Moleman - geglazuurd keramiek - Canope De Slang - UNICA - 075-B

Glas / Keramiek

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1989
Afmetingen45.5 cm x 32 cm x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Adriaan Bosboom - schilderij 'Portret Oude man' 1968 - ingelijst - 31B kopen? Bied vanaf 295!
Adriaan Bosboom - schilderij 'Portret Oude man' 1968 - ingelijst - 31B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1968
TechniekAcryl
Afmetingen75.5 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Koster - irisdruk - Landschap II 7/40 - 138-B kopen? Bied vanaf 75!
Wim Koster - irisdruk - Landschap II 7/40 - 138-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
TechniekSjabloondruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Koster - irisdruk - Compositie VIII 11/40 - 152-B kopen? Bied vanaf 75!
Wim Koster - irisdruk - Compositie VIII 11/40 - 152-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1984
TechniekSjabloondruk
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!
Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mareike Geys - Tegelschilderij 34 - acryl op doek 'Prei' - GROOT - 078-B kopen? Bied vanaf 150!
Mareike Geys - Tegelschilderij 34 - acryl op doek 'Prei' - GROOT - 078-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1994
TechniekAcryl
Afmetingen95.5 cm x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Mareike Geys - Tegelschilderij 47 - acryl op doek 'Cantharellen' - GROOT - 079-B kopen? Bied vanaf 150!
Mareike Geys - Tegelschilderij 47 - acryl op doek 'Cantharellen' - GROOT - 079-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1994
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Mareike Geys - Tegelschilderij 29 - acryl op doek 'Peultjes' - GROOT - 080-B kopen? Bied vanaf 150!
Mareike Geys - Tegelschilderij 29 - acryl op doek 'Peultjes' - GROOT - 080-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1993
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Margot de Jager - A heap of broken images, where the sun beats - ZEER GROOT - 107-B kopen? Bied vanaf 395!
Margot de Jager - A heap of broken images, where the sun beats - ZEER GROOT - 107-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1990
TechniekAcryl
Afmetingen93 cm x 217 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philippe Hardy - Aquatint - ets - Zonder titel 17/100 kopen? Bied vanaf 70!
Philippe Hardy - Aquatint - ets - Zonder titel 17/100

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Branka Perosevic - Z.T. (vrouwen en kikker met watermeloenen) GROOT kopen? Bied vanaf 450!
Branka Perosevic - Z.T. (vrouwen en kikker met watermeloenen) GROOT

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAcryl
Afmetingen71 cm x 191 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Blankestijn - AQUAREL - Langs het IJselmeer t.h.v. Enkhuizen - Ingelijst - 023-B kopen? Bied vanaf 75!
Theo Blankestijn - AQUAREL - Langs het IJselmeer t.h.v. Enkhuizen - Ingelijst - 023-B

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1984
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart Roos - houtskool tekening - 'Blackbird' - 259B kopen? Bied vanaf 125!
Aart Roos - houtskool tekening - 'Blackbird' - 259B

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1989
TechniekHoutskool
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22634 kopen? Bied vanaf 165!
Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22634

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekIJzer
Afmetingen25 cm x 14 cm x 10 cm (h x b x d)
Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B kopen? Bied vanaf 175!
Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1983
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Wout van Vliet - ETS - Klaartje 4/10 1ste staat - ingelijst - 303B kopen? Bied vanaf 95!
Wout van Vliet - ETS - Klaartje 4/10 1ste staat - ingelijst - 303B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B kopen? Bied vanaf 125!
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekHoutskool
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ed Müller - Chinees aquarel op hout - INGELIJST - EM21 kopen? Bied vanaf 65!
Ed Müller - Chinees aquarel op hout - INGELIJST - EM21

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen40 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ed Müller - abstract object van hout - 20239 kopen? Bied vanaf 125!
Ed Müller - abstract object van hout - 20239

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekHout
Afmetingen40 cm x 30 cm x 10 cm (h x b x d)
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205 kopen? Bied vanaf 45!
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Betty Brink - ets-aquatint - Paraglider II 7/20 - 22199 kopen? Bied vanaf 55!
Betty Brink - ets-aquatint - Paraglider II 7/20 - 22199

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - aquarel - abstract zonder titel - Ingelijst - 22648 kopen? Bied vanaf 80!
Peter van Drumpt - aquarel - abstract zonder titel - Ingelijst - 22648

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen69 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Koning - ETS - Drie Kruizen [proefdruk] - 115-B kopen? Bied vanaf 95!
Jan Koning - ETS - Drie Kruizen [proefdruk] - 115-B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1963
TechniekDroge Naald
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst