ZuiverKunst
  5. ZuiverKunst

ZuiverKunst

Lid sinds 2019 / Hamont - Achel, België

25 aangeboden items / 747 verkochte items

Corneille - Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973) kopen? Bied vanaf 230!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973)
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Corneille - Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Hassan Atia - Olieverf (1991) kopen? Bied vanaf 115!
Hassan Atia (1953) Duits Egyptisch Olieverf (1991)
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Carl-Henning Pedersen - Litho: 'Zonder titel' - (nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 310!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens Litho: 'Zonder titel' - (nieuw ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 310
Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 95!
Nico Vrielink (1958) Nederlands 'Confrontations with Gauguin'
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Clemens Briels - Gemengde Techniek: 'The unrequited love' (1992) kopen? Bied vanaf 310!
Clemens Briels (1946) Nederlands Gemengde Techniek: 'The unrequited love' (1992)
Techniek Acryl
Afmetingen 95 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 310
Rob Scholte - "Gemengde techniek: 'Fantasie 24 (zittende vrouw met teksten)' (2014)" kopen? Bied vanaf 305!
Rob Scholte (1958) Nederlands "Gemengde techniek: 'Fantasie 24 (zittende vrouw met teksten)' (2014)"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 305
Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Toon Teeken (1944) Nederlands Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot)
Afmetingen 108 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Henk van Wessel - Naakt - Schilderij op board kopen? Bied vanaf 55!
Henk van Wessel Nederlands Naakt - Schilderij op board
Techniek Acryl
Afmetingen 85.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 55
John Foppen - Schilderij: 'Purple rain' kopen? Bied vanaf 55!
John Foppen (1945) Nederlands Schilderij: 'Purple rain'
Techniek Acryl
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001)
Afmetingen 121 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Lei Molin - Inkttekening - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 195!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Inkttekening - Ingelijst (Groot)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 133 x 106 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Corneille - Litho: 'L'oiseau rose exulte'(1968) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'L'oiseau rose exulte'(1968)
Techniek Litho
Afmetingen 92 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Martin van Wordragen - Olieverf op Doek: 'Asielklant' kopen? Bied vanaf 395!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Olieverf op Doek: 'Asielklant'
Afmetingen 99 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gouache (1965) - Nieuw ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 47 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho 1974 - Nieuw ingelijst
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 295!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Ets - Nieuw ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Theo Niermeijer - 'Mytohlogy' (1981) kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Mytohlogy' (1981)
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan de Beus - "Maak mijn nacht rood" - Aquarel (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!
Jan de Beus (1958) Nederlands "Maak mijn nacht rood" - Aquarel (Ingelijst)
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 55!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Theo Niermeijer - 'Armageddon' (1981) kopen? Bied vanaf 55!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Armageddon' (1981)
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Theo Niermeijer - 'Banana print: Mountain falls' (1980) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Banana print: Mountain falls' (1980)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 61 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Hans Leyerzapf - Olieverf op doek: 'De spreker' (1978) kopen? Bied vanaf 295!
Hans Leyerzapf (1950) Nederlands Olieverf op doek: 'De spreker' (1978)
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Rob Scholte - Inkt op papier: 'Vrouwelijk naakt' (2007) kopen? Bied vanaf 305!
Rob Scholte (1958) Nederlands Inkt op papier: 'Vrouwelijk naakt' (2007)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 78 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 305