ZuiverKunst
  5. ZuiverKunst

ZuiverKunst

Lid sinds 2019 / Hamont - Achel, België

20 aangeboden items / 740 verkochte items

Frans van Bommel - Acryl op papier (2006) kopen? Bied vanaf 45!
Frans van Bommel (1939-2007) Nederlands Acryl op papier (2006)
TechniekAcryl
Afmetingen50 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981) kopen? Bied vanaf 55!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Seed' (1981)
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jan Radersma - Gemengde techniek op papier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Radersma (1948) Nederlands Gemengde techniek op papier - Ingelijst
Afmetingen108 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 265!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gouache (1965) - Nieuw ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen47 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 265
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho 1974 - Nieuw ingelijst
Afmetingen73 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 55!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 620
Theo Niermeijer - 'Mytohlogy' (1981) kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Mytohlogy' (1981)
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Theo Niermeijer - 'Banana print: Mountain falls' (1980) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Banana print: Mountain falls' (1980)
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen61 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Gerriet Postma - Gouache met gesigneerde en genummerde monografie in casette kopen? Bied vanaf 455!
Gerriet Postma (1932-2009) Nederlands Gouache met gesigneerde en genummerde monografie in casette
TechniekGouache
Afmetingen43 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 455
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 355!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Ets - Nieuw ingelijst.
TechniekEts
Afmetingen90 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 355
Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Toon Teeken (1944) Nederlands Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot)
Afmetingen108 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Henk van Wessel - Naakt - Schilderij op board kopen? Bied vanaf 55!
Henk van Wessel Nederlands Naakt - Schilderij op board
TechniekAcryl
Afmetingen85.5 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 55
Hassan Atia - Olieverf (1991) kopen? Bied vanaf 165!
Hassan Atia (1953) Duits Egyptisch Olieverf (1991)
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst kopen? Bied vanaf 280!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen79 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Hans Leyerzapf - Olieverf op doek: 'De spreker' (1978) kopen? Bied vanaf 295!
Hans Leyerzapf (1950) Nederlands Olieverf op doek: 'De spreker' (1978)
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
John Foppen - Schilderij: 'Purple rain' kopen? Bied vanaf 55!
John Foppen (1945) Nederlands Schilderij: 'Purple rain'
TechniekAcryl
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 595!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst
TechniekAquagravure
Afmetingen94 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Theo Niermeijer - 'Armageddon' (1981) kopen? Bied vanaf 55!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Armageddon' (1981)
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jan de Beus - "Maak mijn nacht rood" - Aquarel (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!
Jan de Beus (1958) Nederlands "Maak mijn nacht rood" - Aquarel (Ingelijst)
TechniekAquarel
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95