Klaas Gubbels - Kleurenlitho: 'Tafel met vazen' (1977)

Klaas Gubbels - Kleurenlitho: 'Tafel met vazen' (1977) kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels - Kleurenlitho: 'Tafel met vazen' (1977) kopen? Bied vanaf 325!Klaas Gubbels - Kleurenlitho: 'Tafel met vazen' (1977) kopen? Bied vanaf 325!Klaas Gubbels - Kleurenlitho: 'Tafel met vazen' (1977) kopen? Bied vanaf 325!Klaas Gubbels - Kleurenlitho: 'Tafel met vazen' (1977) kopen? Bied vanaf 325!Klaas Gubbels - Kleurenlitho: 'Tafel met vazen' (1977) kopen? Bied vanaf 325!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 90/190
Kleurenlitho van Klaas Gubbels met de titel: 'Tafel met vazen' uit 1977. Het werk is rechtsonder met de hand door de kunstenaar.

Titel: Tafel met vazen
Jaar: 1977
Techniek: Kleurenlitho
Oplage: 90/190
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 76 x 56 cm
Conditie werk: Wat verkleurd en licht gekreukt
Referentie: ZK3001376
ConditieRedelijk
Wat verkleurd en licht gekreukt.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 11,50
Naar Duitsland € 20,00