Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst

Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1965
Techniek Gouache
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 47 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gouache van Jan Montyn met de titel: 'Gouache (bruin)' uit 1965.  Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is professioneel ingelijst in een nieuwe lijst en is voorzien van een bijpassend passe-partout.

Kunstenaar: Jan Montyn
Titel: Gouache (bruin)
Jaar: 1965
Techniek: Gouache
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 44 x 30 cm
Afmeting lijst  (HxB): 75 x 69 cm
Conditie werk: Goed, Wat gebobbeld
Conditie lijst: Nieuw
Referentie: ZK3001055
Verdere info: Het werk is voorzien van een nieuwe inlijsting.

 Het werk is wat gebobbeld. De lijst is nieuw.