KVcollecties
  3. Ervaren verkoper
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

193 aangeboden items / 35260 verkochte items

Kees Kooy - Zeefdruk op papier, Bloeiende velden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Kees Kooy (1935) Nederlands Zeefdruk op papier, Bloeiende velden - Ingelijst
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Marianne Naerebout - Zeefdruk, Watch Out - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands Zeefdruk, Watch Out - Ingelijst
Afmetingen 61 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Janus Nuiten - Lot van 6 werken op papier, Vrouwfiguren kopen? Bied vanaf 50!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Lot van 6 werken op papier, Vrouwfiguren
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rudi Polder - Olieverf op doek, Zeegezicht (18) kopen? Bied vanaf 100!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Olieverf op doek, Zeegezicht (18)
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Janus Nuiten - Lot van zes schilderijen, Landschappen en portret kopen? Bied vanaf 80!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Lot van zes schilderijen, Landschappen en portret
Techniek Acryl
Afmetingen 78 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Willem Verburg - Gemengde techniek op groot doek, Worlds apart (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Willem Verburg (1967) Nederlands Gemengde techniek op groot doek, Worlds apart (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jan Cremer - Zeefdruk, La Montagne Sainte Victoire - Ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk, La Montagne Sainte Victoire - Ingelijst
Afmetingen 83.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Sophie Mellema - Pastel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Pastel op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Mark Verdoes - Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Ets, Zuiderkerk met poortje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Ets, Zuiderkerk met poortje - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 300!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 165.5 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Volle bekers kopen? Bied vanaf 200!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Volle bekers
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Dario Bosa - Acryl op doek, Drie figuren kopen? Bied vanaf 80!
Dario Bosa (1958) Braziliaans Acryl op doek, Drie figuren
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, West East- Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, West East- Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hans Hartman - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Sophie Mellema - Gemengde techniek op paneel, Bloed - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Gemengde techniek op paneel, Bloed - Ingelijst (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 116 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Dario Bosa - Acryl op doek, Drie figuren kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Mohammed Quraish - Zeefdruk op papier, Flying IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk op papier, Flying IV - Ingelijst
Afmetingen 58 x 148 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 2 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 63.5 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 10 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 10 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Afmetingen 230 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Vrouw - Zeer groot kopen? Bied vanaf 450!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek, Vrouw - Zeer groot
Afmetingen 200 x 130 cm (h x b)
€ 450
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Compositie met drie figuren - Zeer groot kopen? Bied vanaf 500!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek, Compositie met drie figuren - Zeer groot
Afmetingen 175 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
€ 450
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Agua dulce III kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Agua dulce III
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 4 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 7 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 7 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Crail Moansburg - Acryl/ gemengde technieken op doek, The wild women (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Crail Moansburg Nederlands Acryl/ gemengde technieken op doek, The wild women (groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Crail Moansburg - Acryl/ gemengde technieken op doek, The wild women kopen? Bied vanaf 150!
Crail Moansburg Nederlands Acryl/ gemengde technieken op doek, The wild women
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Zeefdruk, Passie beker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Zeefdruk, Passie beker - Ingelijst
Afmetingen 54 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jolanta Lésniak-Bielicka - Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Jolanta Lésniak-Bielicka Pools Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst
Afmetingen 47.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Truzanne Lousberg - Zeefdruk op papier, Het bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Truzanne Lousberg Nederlands Zeefdruk op papier, Het bos - Ingelijst
Afmetingen 169 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Janus Nuiten - Lot van zes schilderijen en 1 tekening kopen? Bied vanaf 100!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Lot van zes schilderijen en 1 tekening
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Mark Verdoes - Gemengde techniek op board, Zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Gemengde techniek op board, Zonder titel - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48.5 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Janus Nuiten - Lot van 6 unieke werken op papier, Lanschappen kopen? Bied vanaf 50!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Lot van 6 unieke werken op papier, Lanschappen
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Foto op dibond, Drieluik, Strandstoel I, II & III (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 60!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Foto op dibond, Drieluik, Strandstoel I, II & III (Zeer groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 128 x 125 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 60
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Geert Vrijdag - Gemengde technieken op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Gemengde technieken op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Geert Vrijdag - Gemengde technieken op stevig papier, Zonder titel - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 200!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Gemengde technieken op stevig papier, Zonder titel - Ingelijst (groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 126.5 x 97 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Harmen Klaas Post - Olieverf op paneel, Huis in het bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Harmen Klaas Post (1907-1995) Nederlands Olieverf op paneel, Huis in het bos - Ingelijst
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Harmen Klaas Post - Olieverf op paneel, Dorpsgezicht langs gracht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Klaas Post (1907-1995) Nederlands Olieverf op paneel, Dorpsgezicht langs gracht - Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 150
Direct kopen
Dario Bosa - Acryl op doek, Vier figuren - (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Dario Bosa (1958) Braziliaans Acryl op doek, Vier figuren - (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Antonio Poioumen (1946) Nederlands Gemengde techniek op doek, Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Herman van der Weert - Zeefdruk op papier, Narwal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Herman van der Weert (1957) Nederlands Zeefdruk op papier, Narwal - Ingelijst
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Herman van der Weert - Zeefdruk op papier, Vis met Meisje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Herman van der Weert (1957) Nederlands Zeefdruk op papier, Vis met Meisje - Ingelijst
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Pepijn van de Staak - Giclée, Billie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pepijn van de Staak Nederlands Giclée, Billie - Ingelijst
Techniek Giclée
Afmetingen 82 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen