KVcollecties
  3. Ervaren verkoper
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

193 aangeboden items / 35260 verkochte items

Onbekend - houten beeld met glazen knikkers - kunstenaar onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Onbekend houten beeld met glazen knikkers - kunstenaar onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 41 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Onbekend - abstract geel werk uitgevoerd in polyester - kunstenaar onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Onbekend abstract geel werk uitgevoerd in polyester - kunstenaar onbekend
Techniek Kunststof
Afmetingen 84 x 100 x 34 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Ada Stel - Keramiek, Lola en dier kopen? Bied vanaf 150!
Ada Stel (1947) Nederlands Keramiek, Lola en dier
Techniek Keramiek
Afmetingen 55 x 26 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 6 / Kimono kopen? Bied vanaf 325!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 6 / Kimono
Techniek Glas
Afmetingen 42 x 45 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Egidius Knops - prachtig kleurrijk abstract stalen beeld kopen? Bied vanaf 500!
Egidius Knops (1945) Nederlands prachtig kleurrijk abstract stalen beeld
Techniek Aluminium
Afmetingen 170 x 91 x 23 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Hedda Willem Buijs - bijzonder abstract beeld van staal en glas (geschikt als vijverbeeld) kopen? Bied vanaf 200!
Hedda Willem Buijs (1943) Nederlands bijzonder abstract beeld van staal en glas (geschikt als vijverbeeld)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 200 x 150 x 100 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Ida De Roy - twee vrolijke apen "horen en zien" van beton op stalen sokkels kopen? Bied vanaf 500!
Ida De Roy (1946) Belgisch twee vrolijke apen "horen en zwijgen" van beton op stalen sokkels
Techniek Overig
Afmetingen 54 x 150 x 50 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Techniek Kunststof
Afmetingen 96 x 105 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Hedda Willem Buijs - bijzonder abstract beeld (geschikt als vijverbeeld) kopen? Bied vanaf 400!
Hedda Willem Buijs (1943) Nederlands bijzonder abstract beeld (geschikt als vijverbeeld)
Techniek Overig
Afmetingen 180 x 70 x 70 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Michiel Van Luijn - aluminium object met stenen plateau's kopen? Bied vanaf 200!
Michiel Van Luijn Nederlands aluminium object met stenen plateau's
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 146 x 36 x 35 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Onbekend - Olieverf op doek, Zonder titel / Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Onbekend Olieverf op doek, Zonder titel / Abstracte compositie - Ingelijst
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Annemarie de Groot - Litho, Twee naakten kopen? Bied vanaf 35!
Annemarie de Groot (1952) Nederlands Litho, Twee naakten
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Richard Smeets - Set van 2 mooie zeefdrukken, Denkend aan Holland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Richard Smeets (1955) Nederlands Set van 2 mooie zeefdrukken, Denkend aan Holland - Ingelijst
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Onbekend - Serie van 9 unieke werken op papier + gedichten, Het verhaal van de hemel (...) kopen? Bied vanaf 70!
Onbekend Serie van 9 unieke werken op papier + gedichten, Het verhaal van de hemel (...)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Rommert Boonstra - Fotografie, Zonder titel (Stilleven) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Rommert Boonstra (1942) Nederlands Fotografie, Zonder titel (Stilleven) - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Luc Verschuuren - Acryl op doek, Francois au Japonais (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
Luc Verschuuren (1950) Nederlands Acryl op doek, Francois au Japonais (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Sophie Mellema - Acryl op paneel, Tweeluik zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Acryl op paneel, Tweeluik zonder titel - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 167 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Piotr Konkel - Serie van 4 zeefdrukken, The horse & Eternal Embracement & The Tree & Union kopen? Bied vanaf 80!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Serie van 4 zeefdrukken, The horse & Eternal Embracement & The Tree & Union
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Marianne Naerebout - Zeefdruk, African Mask - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands Zeefdruk, African Mask - Ingelijst
Afmetingen 83 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 40
Peter Meijer - Acryl op doek, Man met baret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Peter Meijer (1953) Nederlands Acryl op doek, Man met baret - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 85 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Harmen van der Tuin - Acryl / structuurverf op paneel, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Acryl
Afmetingen 222 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 150
Direct kopen
Sabine Tuchel - Serie van 4 zeefdrukken op geschept papier, Within my memory - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Sabine Tuchel (1968) Duits Serie van 4 zeefdrukken op geschept papier, Within my memory - Ingelijst
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Gino Sauerbier - Zeefdruk, Vissen tegen paarse achtergrond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Gino Sauerbier (1969) Nederlands Zeefdruk, Vissen tegen paarse achtergrond - Ingelijst
Afmetingen 86 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen